Przejdź do głównej zawartości

Szukasz rozwiązania chmury dla plików?

to platforma do przechowywania plików, dzielenia się nimi, a także do synchronizacji, backupu i łatwego zarządzania.

Sprawdź naszą specjalną ofertę Hostingu Nextcloud.

Twoja własna chmura w firmie

Nextcloud umożliwia przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie plikami oraz współpracę między Twoimi pracownikami.

  1. Współpraca zespołowa - łatwe i szybkie udostępnianie plików, a także praca w czasie rzeczywistym. Praca w zespole staje się bardziej płynna, a wszyscy pracownicy mają dostęp do tych samych informacji.

  2. Dostępność z dowolnego miejsca - przechowuj pliki w chmurze, co oznacza, że są one dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia. Pracownicy mogą pracować z domu, z podróży czy z innego biura, co zwiększa elastyczność i mobilność firmy.

  3. Bezpieczeństwo danych - wiele funkcji zabezpieczających dane, takich jak szyfrowanie i autoryzacja dwuskładnikowa. Dzięki temu firma może mieć pewność, że jej dane są bezpieczne.

  4. Zarządzanie dokumentami - funkcje takie jak wersjonowanie, komentarze i podgląd wersji plików, co ułatwia zarządzanie dokumentami i umożliwia pracę z bardziej skomplikowanymi projektami.

  5. Wirtualna przestrzeń robocza - tworzenie wirtualnych przestrzeni roboczych dla każdego projektu lub działu, co ułatwia zarządzanie plikami i dokumentami z nimi związanymi.

  6. Backup danych - tworzenie kopii zapasowych danych, co zwiększa bezpieczeństwo i umożliwia szybkie odzyskiwanie danych w przypadku awarii systemu.

  7. Kalendarz i kontakty - funkcje do zarządzania kalendarzem i kontaktami, co ułatwia planowanie spotkań i koordynację działań w firmie.